Hizmetlerimiz

Cebel Teknik

Hizmet Alanlarımız

Mantolama Sistemleri

Mantolama sistemleri, binaların ısı yalıtımını artırarak enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu ve ekonomik çözümler sunan yapısal kaplama sistemleridir.

Yapı Kimyasalları

Yapı kimyasalları, yapı malzemelerinin dayanıklılığını artırarak yapıların ömrünü uzatırken, inşaat sürecinde de işçilik kolaylığı sağlar.

İç ve Dış Cephe Boya

İyi bir iç ve dış cephe boya uygulaması, binaların dış etkenlerden korunmasına yardımcı olurken, estetik bir görünüm elde etmeyi de sağlar ve binaların ömrünü uzatır.

Isı Sistemleri

Isı sistemleri, günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, binaların ısıtılması, soğutulması ve sıcak su sağlanması gibi işlevleri yerine getirmektedir.KATI YAKIT VE DOĞALGAZ SİSTEMLERİ İÇİN MUHAKKAK ÜCRETSİZ KEŞİF AVANTAJINDAN YARARLANIN.

Yapıştırıcı Teknolojileri

Yapıştırıcı teknolojileri, malzemelerin birleştirilmesinde kullanılan ve güçlü, dayanıklı, hafif ve estetik bağlantılar sağlayan yapıştırıcılardır.

Üst Yapı Boruları

Üst yapı boruları, su, gaz, yağ ve diğer sıvı ve gazların taşınması için kullanılan boru sistemleridir ve genellikle inşaat, endüstriyel ve enerji sektörlerinde kullanılırlar.

Alt Yapı Boruları

Alt yapı boruları, kanalizasyon, yağmur suyu, doğal gaz, elektrik, telekomünikasyon ve su gibi alt yapı sistemlerinin oluşturulması için kullanılan boru sistemleridir.
İletişime Geçin
İLETİŞİM

Cebel Teknik

Yılı Aşkın Tecrübe
İş Ortağı
Uzman Personel
Sayısal Doğrular
İşte bazı iş ortaklarımız ve müşterilerimiz